Lokalizacja
  • ul. Fabryczna 16H
    53-609 Wrocław
Kontakt
  • tel:71 757 54 64
  • e-mail: kontakt@blumedpoland.pl
Godziny pracy
  • Poniedziałek16:00 - 20:00
  • Środa16:00 - 20:00
  • Piątek16:00 - 20:00

Centrum Leczenia Chorób Odkleszczowych Innowacyjna Diagnostyka z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się leczeniem boreliozy oraz innych chorób przenoszonych przez kleszcze. Świadczymy profesjonalne porady lekarskie  w zakresie diagnostyki oraz leczenia. Centrum Innowacyjna Diagnostyka opiera się na najnowszej wiedzy z zakresu diagnozowania oraz leczenia chorób przenoszonych przez kleszcze.

Diagnostyka

Zalecamy naszym pacjentom skuteczną i opartą o zalecenia medyczne diagnostykę. Nasi lekarze w procesie

leczenie boreliozy

diagnostycznym bazują na najnowszej wiedzy medycznej, aby zminimalizować konieczność niepotrzebnego brania antybiotyków  oraz dać możliwie największą pewność w procesie diagnostycznym oraz umożliwić szybkie i skuteczne wyleczenie boreliozy.

Metody leczenia

Ze względu na złożoność czynników, które mogą warunkować stan zdrowia pacjenta który zapadł na jedną z chorób odkleszczowych, w procesie leczniczym opieramy się na doświadczeniu, bogatej wiedzy specjalistycznej oraz indywidualnym podejściu do każdego pacjenta.  W procesie leczniczym stosujemy się do najnowszych zaleceń medycznych. Udzielamy fachowej pomocy osobom zakażonym, jak również osobom cierpiącym na zespół poboreliozowy oraz cierpiącym na inne dolegliwości będące skutkiem ukąszenia przez kleszcza.

Kadra

Nasi lekarze specjalizują się w zakresie boreliozy oraz innych chorób przenoszonych przez kleszcze.  W związku z tym dysponują wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu leczenia chorób odkleszczowych, które umożliwiają świadczenie usług, w tym leczenia boreliozy, na najwyższym poziomie.

Miejsce

Centrum Leczenia Chorób Odkleszczowych Innowacyjna Diagnostyka mieści się we Wrocławiu przy ul. Krynickiej 18.

Oferta Świadczeń

Specjalizujemy się w leczeniu chorób odkleszczowych. Świadczymy kompleksowe świadczenia zdrowotne w zakresie diagnostyki i terapii.

Nasza lokalizacja